Školy

Ubytovanie pre školyUbytovanie pre školy v chate Hron

 

Ponúkame ubytovanie pre školy na Počúvadlianskom jazere, len 12 km od historického baníckeho mesta Banská Štiavnica Vám

posiela ponuku na organizovanie rôznych podujatí v lone prírody. Ubytovanie v pokojnom prostredí Štiavnických vrchov, len 500m od Počúvadlianskeho jazera.

Ponúkame ubytovanie a stravu pre:

  • Školy v prírode
  • Lyžiarske výcviky
  • Sústredenia (športové, tanečné a iné..)
  • Koncoročné výlety
  • Letné tábory

 

Súčasťou chaty Hron je  športové ihrisko i ihrisko s preliezkami pre najmenších návštevníkov. K dispozícii je priestranná spoločenská miestnosť, ktorá zároveň slúži ako jedáleň. Oddýchnuť si môžete i pri stolnom tenise, či stolnom futbale.

Veľké športové ihrisko, ktoré je súčasťou areálu, vytvára výborné podmienky pre športové vyžitie sa a oddych pre všetky vekové kategórie (futbal, volejbal, hádzaná, preliezačky, hojdačky, v zime prírodné klzisko). Upravený priestor pre táborák pozýva na posedenie pri ohni s opekaním. Okolie ponúka veľa príležitostí na vychádzky a v zime sú blízke svahy s vlekmi vhodné ako pre začiatočníkov tak i pre náročnejších lyžiarov.

Výlet do neďalekého mesta Banská Štiavnica ponúka nespočetne veľa miest na vašu návštevu. Starý zámok, Nový zámok, Kalvária, Banské múzeum v prírode, prehliadka Maríninho domu, Múzeum vo Svätom Antone a mnoho ďalšieho..

Na každých 10 detí má u nás ubytovanie a stravu jeden dozor grátis.

Ceny pre školy riešime vždy individuálne po dohovore k spokojnosti obidvoch strán  v prípade záujmu volajte nášho manažéra na t.č. 0915 830 678.