Ubytovanie

Chata Hron

V prekrásnom prostredí chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, 500m od Počúvadlianskeho jazera, nájdete naše rekreačné zariadenie.

Rekreačné zariadenie tvorí päť jednoposchodových budov vytvárajúcich ucelený areál, súčasťou ktorého je športové ihrisko i ihrisko s preliezkami pre najmenších návštevníkov, priestor pre posedenie pri táboráku. Samozrejmosťou je dostatok parkovacích miest. Zabaviť sa môžete v štyroch priestranných spoločenských miestnostiach, z ktorých dve slúžia aj ako jedálne. V jednej z nich je kozub, spríjemňujúci posedenie najmä počas chladnejších večerov. V saune sa zas zbavíte telesnej únavy i stresu. K dispozícii je i bufet. Oddýchnuť si môžete i pri stolnom tenise, či stolnom futbale. Naše zariadenie je vhodné na individuálnu či rodinnú rekreáciu, detské tábory, školy v prírode, školské výlety, sústredenia, školenia atď.

Veľké športové ihrisko, ktoré je súčasťou areálu, vytvára výborné podmienky pre športové vyžitie sa a oddych pre všetky vekové kategórie (futbal, volejbal, hádzaná, preliezačky, hojdačky, v zime prírodné klzisko). Upravený priestor pre táborák pozýva na posedenie pri ohni s opekaním. Okolie ponúka veľa príležitostí na vychádzky a v zime sú blízke svahy s vlekmi vhodné ako pre začiatočníkov tak i pre náročnejších lyžiarov.

 

CHATA HRON
Novo zrekonštruovaný Penzión Chata Hron je murovaná jednoposchodová budova, na prízemí ktorej sa nachádza jedáleň/spoločenská miestnosť s krbom, bufet a sociálne zariadenia. Na poschodí je dvojlôžkový apartmán s možnosťou dvojlôžkovej prístelky a deväť dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, každá s vlastnou kúpeľňou (sprcha, umývadlo, WC). Celková kapacita bez prísteliek je 20 osôb, s prístelkami 32 osôb. Prístelka je rovnocenná lôžku.

Dvojlôžkový apartmán tvorí obývacia izba, spálňa a kúpelňa. Apartmán je vkusne zariadený novým nábytkom.

Každá izba má vlastnú kúpelňu a je zariadená novým nábytkom a plávajúcimi podlahami. Nové kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

VILA MAGDA
V samostatne stojacej Vile Magda ponúkame ubytovanie v dvoch samostatných bytoch. Byt na prízemí má tri dvojlôžkové spálne, dennú izbu s kuchynským kútom, WC, kúpeľňu s vaňou a umývadlom. Byt na poschodí má dve dvojlôžkové a dve jednolôžkové spálne, obývaciu kuchyňu a kúpeľňu s vaňou, umývadlom a WC.